Merhabalar,
Öncelikle ben Yeşil GYO bünyesinde çalışan bir Gayrimenkul Yatırım Danışmanıyım.
Nedir bu acentelik,kısaca özetlemem gerekir ise Coca-Cola, Turkcell, Garanti Bankası gibi bir çok önemli kuruluşun uygulamış olduğu acentelik/marka birlikteliği(co-branding) sistemi sayesinde karşılıklı olarak ciddi başarılar elde edilmiştir. Şimdi de borsada işlem gören ve toplamda 20 bin konutluk inşaat projesi yapan sektörün önde gelen firmalarından Yeşil GYO acente iş birliğine giriyor.
Acentelik adı verdiğimiz bu işbirliğinde sizlerden beklenilen sadece sahip olduğunuz müşteri datasına bizim özel kampanyamızın duyurusunu yapmanız. Konu ile ilgili tüm görseller ve ihtiyacınız olabilecek mailing örnekleri tarafınıza iletilecektir. Yani bu tanıtımlar için sizin ekstra bir çalışma yapmanıza gerek olmayacaktır.
Ayrıca sizin tarafınızdan gelecek olan müşterilere özel %2 lik “Alırken Kazan” indirimi uygulanacaktır. Bu çalışma sonucunda sizin portföyünüzden gelip daire alan müşterileriniz için tarafınıza her bir daire bedeli üzerinden %3,5 komisyon ödemesi yapılacaktır. Bu meblanın size yasal olarak ödendiğine dair bir sözleşme de imzalıyoruz, herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır. Satışına vesile olduğunuz herhangi bir projemizden herhangi bir konut olursa ücret alırsınız.
Böylelikle hem siz hem de müşteriniz karşılıklı bir kazanç elde etmiş olacaksınız. Co-Branding sistemi sayesinde acentelerimiz ayda ortalama 6-7 daire satışı yapmaktadır.Güçlerimizi birleştirerek karşılıklı güzel bir kazanç sağlamak için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Eğer siz de sıcak bakarsanız konuyu daha detaylı görüşmek için sizi en yakın ofisimize davet etmek isterim. İlgilenenler, yerli-yabancı müşteri portföyü olanlar mesaj bırakabilir detaylı bilgi alabilirler.
İyi günler dilerim.